مشاهده خبر
14


فایل بروزرسانی گلکسی نوت 3 به اندروید 5 به بیرون درز کرد!
اگر شما یکی از دارندگان گلکسی نوت3 نسخه اسنپ دارگون هستید خبر های خوبی برای شما داریم چرا که به تازگی نسخه ای از رام این گوشی که حاوی بروزرسانی به اندروید 5 است در ایترنت منتشر شده است.

 

 اگر به خاطر داشته باشید چند وقت پیش بود که تصاویری از رابط کاربری نوت3 با اندروید 5 منتشر شد که بعد از آن نیز با فاصله کوتاهی توسعه دهندگان XDA توانستند به فریمور تستی بروزرسانی اندروید 5 گلکسی نوت3 نسخه اکزینوس دست پیدا کنند و آن را در اینترنت منتشر کنند.

 

حال در خبری تازه این فایل بروزرسانی برای نسخه دیگر فبلت گلکسی نوت3 منتشر شده است حجم این فایل آپدیت حدود 1.1 گیگابایت است و این نکته را نیز به یاد داشته باشید که وقتی گوشی خود را آپدیت کردید، مدت زمانی که گوشی دوباره برای اولین بار راه‌اندازی شود بیشتر از حالت معمولی است بنابراین نگران نشوید.

 

نکته :چون این فریمور به بیرون درز پیدا کرده است احتمالا داشتن هرگونه باگ و اشکالات غیر منتظره ای نیز میرود و همچنین به یاد داشته باشی این فریمور مختص نسخه اسنپدراگون گلکسی نوت3 یعنی SM-N9005 است و فلش کردن آن بر روی سایر دستگاه ها امکان هارد بریک شدن را بالا میبرد !.

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |